Ślub plenerowy w Osadzie Karbówko

 

Odkąd w 2015 roku Urzędy Stanu Cywilnego mogą bez ograniczeń udzielać zgód na ślub cywilny w plenerze, coraz więcej par korzysta z tej możliwości. Nic dziwnego, bo uroczystość na tle przyrody to ślub do kwadratu – jeszcze piękniejsze przeżycie, jeszcze piękniejsze wspomnienia, a nawet jeszcze lepsze… zdjęcia weselne ;-)

Osada Karbówko – doskonałe miejsce na cywilny ślub w plenerze

Są takie miejsca, które na uroczystość pod chmurką nadają się jak żadne inne. Takim miejscem jest właśnie Osada Karbówko. Ślub w Osadzie Karbówko to świetny wybór dla par, które marzą o ceremonii na łonie natury, wśród śpiewu ptaków i szumu drzew.

Sama Osada Karbówko położona jest w urokliwej Dolinie Drwęcy i otoczona gęstymi lasami. Na jej terenie znajdziemy kryte strzechą chaty i stadninę koni, które nadają miejscu swobody i czaru. Osada harmonijnie wpisuje się w okoliczny krajobraz, tworząc niezwykle klimatyczne tło dla ślubnego przyjęcia.

Charakter miejsca podkreślają detale, o które dba zaangażowany personel. Romantyczny wystrój sali, jak i doskonałe potrawy przygotowane z naturalnych, regionalnych produktów wieńczą dzieło.

Nastrojowa uroczystość zaślubin Justyny i Pawła

Justyna i Paweł zdecydowali się na ślub plenerowy w Osadzie Karbówko i była to decyzja doskonała!

Odbył się w scenerii pełnej zieleni, przy akompaniamencie gitary i w gronie najbliższych im osób. Pogoda podczas ceremonii była do pozazdroszczenia i tylko pod koniec Państwo Młodzi zostali pokropieni ciepłym, letnim deszczem.

Zarówno ślub w plenerze, jak i późniejsze wesele, były dopięte na ostatni guzik. Bez napięcia, a w radosnej atmosferze, w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Cywilny ślub w plenerze? Świetny pomysł!

Podczas przygotowań do ślubu, wiele par zastanawia się, czy plener to aby na pewno dobry pomysł. Jako fotograf na ślub uważam, że tak! Mimo ryzyka, jakie stwarza nieprzewidywalność pogody, ma on wiele zalet, których próżno szukać w innych formatach ceremonii ślubnej.

Miejsce ślubu: Osada Karbówko
Zespół muzyczny na przyjęciu: Boogie Band

Industrialna sesja ślubna

Ich sesja narzeczeńska oraz ślub odbyły się w otoczeniu natury, więc dla odmiany ich oryginalna sesja ślubna powstała w klimatach industrialnych.
Jak Wam się podoba industrialna sesja miejska?

 

Co myślę o tym ślubie plenerowym i weselu w Osadzie Karbówko? Dla mnie bomba!

Jeśli chcecie zobaczyć inny ślub w plenerze odwiedźcie ten post: Polsko-Szkocki Ślub Sidlisko Morena
a jeśli macie ochotę na ślub w kompletnie innym stylu, klikamy tu ;)

Gabriel Gmurczyk10 Comments