Wesele w Fortecy Kręglickich

 

Wyjątkowe i stylowe wesele to składowa wielu czynników. Jednym z nich, bardzo istotnym, jest oryginalne otoczenie, piękne wnętrza, a także stworzony tam klimat. Lokalizacji na udane przyjęcie weselne jest bardzo wiele. Każdy może wybrać odpowiednie miejsce, opierając się na własnym guście oraz oczekiwaniach, jakie ma wobec konkretnej sali.

Jedną z ciekawszych propozycji na organizację wesela jest Forteca Kręgliccy. Ulica Zakroczymska w Warszawie to miejsce w samym centrum miasta. Tam znajdują się urokliwe budynki Fortecy, która otwiera swoje drzwi dla wszystkich, którzy poszukują niebanalnych rozwiązań w zakresie organizacji przyjęcia weselnego.

Zdjęcia weselne w Fortecy

Forteca Kręgliccy to budynek z cegły, otoczony fosą, do którego prowadzi wyjątkowy most. Ogromna okrągła sala, a także komnaty i podziemia są miejscem, które posiada niepowtarzalny klimat. Fort Władimir, taka bowiem była pierwotna nazwa tego miejsca, powstał w latach 1852 – 1854. Niemal przez cały okres istnienia użytkowany był przez wojsko, aż do roku 2000, kiedy prywatni inwestorzy zakupili i odrestaurowali obiekt.

Wesele w Fortecy to wydarzenie wyjątkowe. Piękne wnętrza, wszechobecna cegła, stylowy wystrój oraz niesamowity teren wokół budynków stanowią kwintesencję tego, co nazywamy idealnym miejscem na organizację przyjęcia weselnego. Para młoda, decydując się na ślub cywilny, może zaaranżować tę uroczystość w pięknej scenerii, a następnie zaprosić gości na przyjęcie.

Wyjątkowe wesele w Fortecy Kręglickich

Odpowiednia oprawa, dekoracje, wspaniałe menu to elementy, które składają się na wyjątkowe wesele. Wszystkie te aspekty odnajdziemy z pewnością w Fortecy Kręgliccy. Para młoda może liczyć także na niesamowite wręcz sesje fotograficzne, które zostaną wykonane zarówno w budynku, jak i na terenach go otaczających.

Dla każdego fotografa tego rodzaju obiekty są niezwykłym wyzwaniem artystycznym. Dzięki zróżnicowanej infrastrukturze, a także pięknym wnętrzom, na miejscu można zorganizować również stylową sesję w plenerze. Będzie ona utrzymana w stylistyce całego przyjęcia, co w połączeniu z artystycznie przygotowanym albumem ślubnym stworzy wręcz historyczne wesele.

Decydując się na organizację przyjęcia weselnego, warto wybierać miejsca, gdzie spotykamy się z wyjątkową dbałością o szczegóły, wspaniałą architekturą połączoną z bogatą historią obiektu. Dzięki temu zyskamy nie tylko nietuzinkowe miejsce do organizacji przyjęcia, ale także atrakcyjne plenery do wykonania artystycznych zdjęć ślubnych, które będą pamiątką na wiele lat.

Jako fotograf na wesele w pełni rekomenduje Fortecę Kręglickich na Wasze niezwykłe przyjęcie weselne w Warszawie.

Zapraszam na reportaż ze ślubu Zuzi i Carlosa :)

 

Spodobały Ci się zdjęcia z przyjęcia w Fortecy? Zobacz równie ciekawe wesele w stylu Gatsby tutaj: Big Gatsby