Referencje fotografa ślubnego

fotograf-slubny-warszawa-opinie

Ewelina & Hubert

Gabriel jest super! Widać, że praca to jego pasja, lubi robić zdjęcia, ale też być z ludźmi w czasie ważnych dla nich wydarzeń. Obserwuje i wychwytuje momenty, zamykając je w pięknych kadrach. Dostrzeże każdy szczegół, wybuch śmiechu i łzę kręcącą się w oku, tu przyjemne światło, tam zabawny gest, do tego ładna kompozycja. Podchwyci jakiś pomysł, trochę doradzi, a, w razie potrzeby, nawet krawat pomoże zawiązać 🙂 Zdjęcia Gabriela doskonale odzwierciedlają atmosferę, emocje, wydarzenia i nastroje. W jego pracy widać ogromne zaangażowanie i chęć uchwycenia jak najwięcej. Oglądając zdjęcia, śmiejemy się i wzruszamy i dziwimy, jak wielu rzeczy nie zauważyliśmy na żywo. Dziękujemy za reportaż!

Kasia & Moritz - gabrielgmurczyk.com - 202.jpg

Kasia & Moritz

Dear Gabriel, thank you for making snapshots and unforgettable memories of our wedding. We liked you from the very beginning. Your unobtrusive nature and professionalism is amazing. We enjoyed the time with you very much. We were afraid to be disturbed by a photographer but you took all fears away at our first meeting and were able to take pictures of us in the most natural situations. Most of the time we did not even notice, you were there 😃
Thank you, we hope you can make much more couples happy in your career!

Weronika i Jan - sesja - gabriel fotograf - 021.jpg

Weronika & Jan

Jeśli chcesz mieć piękne zdjęcia i wspomnienia to nie ma co się zastanawiać :) Polecam z całego serca wybrać Gabriela na fotografa - nie pożałujesz ;) każde zdjęcie to perełka, uchwycone wspaniałe momenty. Super kontakt i współpraca gwarantowane. Za każdym razem oglądając zdjęcia wzruszamy się, za co Ci Gabriel bardzo dziękujemy ❤

Aga + Mateusz - gabrielfotograf.pl - sesja - 020.jpg

Aga & Mateusz

Najlepszy fotograf ever, polecamy wszystkim niezdecydowanym! ❤️ Reportaż który żyje, widać w nim emocje, kolory, humor, piękne kadry. Ludzie uchwyceni tak, jakby ta krótka chwila miała trwać wiecznie. I to było to czego szukaliśmy - nie chcieliśmy nudnych, pozowanych, cukierkowych zdjęć, woleliśmy reportaż, który pozwoli nam wrócić pamięcią do tych momentów i poczuć emocje jakie nam wtedy towarzyszyły 🙂 A jak już poznaliśmy Gabriela, to od razu wiedzieliśmy że to musi być On ❤️ Zdjęcia są rewelacyjne, totalnie w naszym klimacie, cudowna pamiątka! Można je oglądać godzinami, i za każdym razem dostrzec coś nowego, nie ma mowy o nudzie! Franca Sozzani, długoletnia naczelna włoskiego Vogue’a powiedziała kiedyś o fotografach: „Fotografowie to tłumacze snów. Musisz ich wybrać ze względu na jakość. Bo bez jakości jaki to będzie sen? Koszmar”. Z Gabrielem żaden koszmar nam nie grozi! Ma niesamowity talent, świetne oko do detali i potrafi stworzyć piękną opowieść, którą ogląda się z zapartym tchem! A do tego jest miłym, uśmiechniętym, dyskretnym i kulturalnym człowiekiem, który ujmuje wszystkich swoją osobą ❤️

Ania & Paweł - gabrielfotograf.pl - 219.jpg

Ania & Paweł

Zdjęcia Gabriela doskonale oddają atmosferę naszego ślubu. Oglądałam je jakieś 300 razy i za każdym razem jestem wzruszona, rozbawiona, poruszona i zachwycona jednocześnie :)
Gabriel, dziękujemy! Na pewno jeszcze się spotkamy!

Dominika i Andrzej - gabriel fotograf - 265.jpg

Dominika & Andrzej

Gabriel - przede wszystkim - dziękujemy! Ależ Ty masz talent!!! Brawa i ukłony! A przy tym skromność i ciepło.
Sprawiłeś nam i naszym bliskim najwspanialszą pamiątkę. Jak patrzę na zdjęcia nie wyobrażam sobie by mógł ktoś inny tak ten dzień uchwycić. Doskonale czytasz Parę Młodą i Gości, perfekcyjnie łapiesz łzy i wszelkie emocje, zatrzymujesz każdy moment – nawet ten, który trwa tylko sekundy. Jesteś i jakby Cię nie było. Mistrz reportażu, portretu, krajobrazu. Stworzyłeś przepiękną opowieść naszym albumem, a każdy kto go obejrzy przenosi się znowu do Łężan na nasze Wesele… i ukradkiem ociera łzę wzruszenia!

Ewa & Patryk - gabriel fotograf - sesja 011.jpg

Ewa & Patryk

Gabriel jest świetnym fotografem, dzięki niemu mamy najpiękniejszą pamiątkę jaką tylko można sobie wymarzyć :) wracamy wspomnieniami do dnia ślubu, a reportaż, który dla nas wykonał oddaje cały klimat imprezy.
Gabriel wnosi bardzo pozytywną energię, dzięki której nawet sesja w maskach zwierzaków w centrum Warszawy stała się super niezapomnianą przygodą.

Magda & Michał - gabrielfotograf.pl - 263.jpg

Magda & Michał

POLECAMY CAŁYM SERCEM! Pełen profesjonalizm, zdjęcia pełne emocji, idealnie uchwycone momenty. Widać, że zrobione przez człowieka z pasją i talentem :) Nie mogliśmy lepiej trafić na osobę, która perfekcyjnie upamiętniła nasz wyjątkowy dzień ślubu. Z dziką chęcią będziemy wracać do tych zdjęć niezliczoną ilość razy, bo są po prostu cudowne :)

fotograf-slubny-warszawa-opinie

Karolina & Karol

Jeśli zależy Ci na:
* wyjątkowych i magicznych zdjęciach
* sprawnej i przyjemnej współpracy
* efekcie pracy, która wzruszy wszystkie pokolenia
* jeśli nie chcesz widzieć fotografa na każdym kroku, a jednak mieć cudowne zdjęcia ze wszystkich najważniejszych momentów (w naszym przypadku przypomniałam sobie o obecności Gabriela dopiero podczas pożegnania ;)

Jedyny słuszny wybór to - Gabriel Gmurczyk - fotograf

fotograf na wesele warszawa.jpg

Natalia & Karol

Wybraliśmy Gabriela ze względu na jego nieszablonowe podejście do robienia zdjęć, dobre oko i niesamowitą zdolność do wychwytywania ciekawych kadrów i wartych uwiecznienia momentów. Poza tym jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej, można mu powierzyć zadanie towarzyszenia nam podczas najważniejszego dnia w życiu. Polecam!

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania - zapraszam do kontaktu ;)

Możecie też obejrzeć moje historie ślubne, lub zajrzeć do portfolio.