Rustykalne wesele w Folwarku Ruchenka

 


Folwark Ruchenka Barn House

Oryginalnych pomysłów na organizację wesela przybywa z miesiąca na miesiąc. Modne stały się przyjęcia nietuzinkowe, które zapiszą się w pamięci nie tylko pary młodej, ale również gości. Zazwyczaj wybieramy na miejsce wesela sale klimatyczne, odpowiadające nam nie tylko standardem, ale i wystrojem. Dziś popularność zyskuje stodoła weselna.

Brzmi niekonwencjonalnie i intrygująco, ale w istocie jest to wyjątkowe miejsce do organizacji rustykalnego przyjęcia weselnego. Nie tylko wspaniałe otoczenie natury, piękny wystrój, ale przede wszystkim klimat miejsca sprawiają, że wesele w stodole jest bardzo dobrym rozwiązaniem.

Stodoła na wesele

Zapewne wiele osób jest nadal przekonanych do przyjęcia weselnego w dużej, pięknej sali, przygotowanej wyłącznie do organizacji tego rodzaju imprez. Warto jednak, decydując się na organizację własnego bądź czyjegoś przyjęcia ślubnego, poszerzyć horyzonty i odwiedzić miejsca niekonwencjonalne, które coraz mocniej akcentują swoją obecność w trendach ślubnych.

Stodoła na wesele będzie bardzo oryginalnym pomysłem. Wyjeżdżając niedaleko za Warszawę, można odwiedzić Folwark Ruchenka, który oferuje swoje usługi również w zakresie organizacji przyjęć weselnych. Blisko 170 m2 stodoły, urządzonej w rustykalnym stylu, z pięknymi meblami, wyjątkowym oświetleniem to miejsce na wyjątkowe wesele. Warto zapoznać się z ofertą tego niezwykłego miejsca nie tylko w dzień, ale również po zmroku. Efekty, atmosfera, klimat są naprawdę niepowtarzalne.

Wesele rustykalne w Folwarku Ruchenka

Styl rustykalny, czyli prostota tradycyjnego, wiejskiego domu sprawdza się coraz częściej, jako główny motyw różnych imprez okolicznościowych. Wesele rustykalne to nowe zjawisko, które od niedawna zaczyna nabierać prawdziwych rumieńców i zyskiwać na popularności wśród coraz większej liczby par młodych.

Do tej pory jednymi z częstszych były rustykalne sesje fotograficzne, zamawiane przez nowożeńców. Warto zatem, decydując się na organizację wesela, pójść krok dalej i napisać na zaproszeniu „Stodoła Warszawa”, jako miejsce organizacji naszego przyjęcia. Wywołamy spore zaciekawienie wśród gości, którzy odwiedzając Folwark Ruchenka, będą pod wrażeniem piękna obiektu oraz jego niesamowitego klimatu, który zapamiętają na zawsze.

Zapraszam do Folwarku Ruchenka na wesele i reportaż ze ślubu Asi i Janka :)

 

Czy Wam też się spodobał rustykalny klimat stodoły Folwarku Ruchenka?