Wesele w restauracji Belvedere w Warszawie

 

zwykłe sale weselne i są miejsca niezaprzeczalnie wyjątkowe. Do tych drugich zalicza się restauracja położona w sercu Łazienek Królewskich w Warszawie. Dziś zobaczycie, czy wesele w restauracji Belvedere to dla Was dobry wybór oraz jak udało się przyjęcie Kasi i Marcina.

Jak wybrać miejsce na wesele w Warszawie?

Czy przyjęcie weselne w eleganckim miejscu musi być sztywne? Absolutnie nie! Wystarczy spojrzeć na fotografie weselne Kasi i Marcina, którzy bawili się ze swoimi gośćmi w restauracji Belvedere.

Gustowne wnętrza perfekcyjnie odegrały rolę tła dla radosnej imprezy weselnej dwojga zakochanych. Roześmiane twarze i beztroska zabawa trwały w najlepsze przez wiele godzin!

Restauracja Belvedere - wesele w eleganckim stylu

Wesele w Belvedere – wybór Kasi i Marcina – z pewnością pozostanie na długo w pamięci gości. To jedno z tych miejsc, które w pełni zasługują na określenie niezwykłe

Restauracja położona jest w klimatycznym otoczeniu Łazienek Królewskich w Warszawie, parkowej zieleni i eleganckich zabudowań. Daje wiele możliwości, których próżno szukać w zwykłych salach bankietowych. To doskonałe miejsce na stylową plenerową sesję ślubną wśród zadbanych ogrodów lub krótki spacer po weselnym obiedzie. Fotografie weselne wykonane w scenerii restauracji Belvedere będą niebywale urokliwą pamiątką.


Zabytkowa, a jednocześnie niezwykle designerska przestrzeń sprawia, że restauracja jest wymarzonym miejscem na wesele w Warszawie – wszak mieści się w budynku 150-letniej Nowej Oranżerii. Wypełniona okazami tropikalnych roślin, zestawionymi z klasyczną XIX-wieczną architekturą, tworzy prawdziwie wytworną kompozycję. To z pewnością jeden z najciekawszych budynków o tym przeznaczeniu w stolicy.

Parafia Św. Aleksandra, Plac Trzech Krzyży, Warszawa

Ślub Kasi i Marcina odbył się w kościele Św. Aleksandra na warszawskim Placu Trzech Krzyży. Towarzyszyła im rodzina, przyjaciele i… ciągłe uśmiech na twarzach! Przyjemnie było patrzeć na roześmianą Kasią i wpatrzonego w nią Marcina, którzy aż promienieli miłością.

Sam kościół, w którym miała miejsce uroczystość zaślubin, to niewielka, XIX-wieczna budowla w stylu klasycystycznym. Jej rozmiary i skromny wystrój sprawiają, że jest idealnym wyborem dla par planujących mały, kameralny ślub z udziałem wyłącznie najbliższych osób. Fotografia ślubna (Warszawa) wykonana w takim miejscu będzie miała niepowtarzalny, intymny urok.


Mam przeczucie, że jeśli wahaliście się co do wyboru Belvedere, to właśnie rozwiałem przynajmniej część Waszych wątpliwości. Wyjątkowych miejsc jednak w Warszawie nie brakuje, więc jeśli wciąż szukacie tego jedynego, zobaczcie więcej moich fotorelacji!

 

Jeśli spodobał Ci się jeden z moich pierwszych wpisów, na pewno z chęcią obejrzysz nowsze historie ślubne :)