Sesja poślubna we mgle

 

Angelika i Łukasz

3 dni, 1000 kilometrów i dużo miłości

A tak Angelika i Łukasz piszą o mojej pracy:


Długo zastanawialiśmy się jak w krótkiej notatce zawrzeć opinie na temat pracy, której wysoki poziom oddają w końcowym efekcie jedynie emocje towarzyszące przeglądaniu własnych fotografii…

Jeżeli trafili Państwo na stronę Gabriela to nie mam wątpliwości co do tego, iż nie znaleźliście się tutaj przypadkiem. Zapewne zarówno jak my jesteście w stanie docenić piękno, estetykę, dbałość o detale, piękne ludzkie historie, które wysokim poziomem prac oddaje w swoich reportażach Gabriel.

Jednak są to aż, ale i również wyłącznie, walory, które dostrzegamy przeglądając cudze fotografie.
Zaręczam jednak, iż istnieje jeszcze cała paleta doznań, odczuć i emocji, które towarzyszyć będą Państwu w trakcie samej pracy z Gabrielem oraz w efekcie końcowym przy odbiorze własnych kadrów ślubnych. 
Gabriel przy pracy podczas reportaży jest praktycznie przezroczysty. W 15 minut zapominamy o jego nienarzucającej się obecności o której przypominamy sobie w momencie kiedy przychodzi nam się rozstać. 
W trakcie sesji poślubnych, ten cichy profesjonalista daje nam się poznać ze swojej artystycznej strony. Umysł przepełniony masą pomysłów, ale przede wszystkim otwarty na propozycje pary młodej, które on ze swojej strony pomoże nam urzeczywistnić. Dusza Człowiek, przy którym czujemy się swobodni, zrelaksowani, najważniejsi… 
Fotografie Gabriela to nie jedynie kolorowe kadry, bogate wystroje, piękne Panny Młode i przystojni Panowie. Historie Gabriela to przede wszystkim Ludzie. My sami oraz nasi bliscy. Magiczne opowieści utkane z niuansów, ulotnych momentów, przelotnych spojrzeń, rozczulających wzruszeń.


Na kadrach Gabriela kocha się bardziej, czuje mocniej, pragnie intensywniej…
Uśmiechy są szczersze, wzruszenia większe, spojrzenia głębsze…
I okazuje się, iż to nie magia. 
To my sami uchwyceni w wyjątkowej, ulotnej, niezauważalnej, ale i jakże odpowiedniej chwili. 
To najpiękniejsza pamiątka, którą jesteśmy sobie w stanie sami podarować.

Oczywiście z „niewielką” pomocą Gabriela. ; )

Tobie Gabrielu ponownie Dziękujemy za spełnienie marzenia! <3
Niezmiennie, masz w nas swoich największych fanów!

Angelika & Łukasz 

 
Gabriel Gmurczyk20 Comments